Menu
RON CANUTO 7 Y.O. Gift Box

Ron Canuto 7 Y.O. Gift Box

Ekvádor
Kód: U0005, Objem 0,7 l

Ekvádorský prémiový rum Canuto je jediným rumem, který se vyrábí z cukrové třtiny, která se pěstuje v nadmořské výšce okolo 1700 metrů v údolí Paute v provincii Azuay. Všechny suroviny a konečné produkty jsou v ekvádorském lihovaru Zhumir přísně testovány tak, aby byla zajištěna 100 čistota a nejlepší kvalita.

Canuto se vyrábí v malých dávkách bez přidaného cukru v měděných destilačních kotlících. Rum následně zraje 7 let v sudech z amerického dubu po bourbonu, a to v nadmořské výšce 2 000 metrů nad mořem v chladném prostředí pohoří And. Výsledkem je rum s nižší sladkostí a náznaky whisky.

Barva je křišťálově jantarová se zlatými odlesky. Po prvním přivonění je Canuto zpočátku nenápadný, ale po několika minutách ve skleničce vytvoří celou škálu příchutí. V jeho vůni poznáte lahodné tóny karamelu, cukrové třtiny, pražených ořechů a také trochu dubu s nádechem kouře.

Na patře je Canuto krémové, měkké s nižší sladkostí. V chuti dominují tóny vanilky, karamelu, dubu, lesního a exotického ovoce. Závěr je dlouhý a kořeněný s trochou kouře bez výrazné sladkosti.

Dostupnost
Neznámá
Dostupnost více kusů max. do 7 pracovních dní
980 Kč
810 Kč bez DPH
Výrobce / značkaCanuto
Země původuEcuador
Alkohol40 %
BarvaJantarová
Doba zrání7 let
AromaVanilka, Karamel
ChuťVanilka, Dub, Lesní ovoce
Styl zráníTropické
TypMelasa, Španělský
Objem lahve0,7 l

V internetovém obchodě vina-rumy.cz platí zákaz prodeje alkoholu osobám mladších 18 let.