Menu
Slivovice Kuželov 50% 0,5l - kopie

Třešňovice Kuželov 50 % 0,2l

Palírna U Větrného Mlýna
Kód: PK0010, Objem 0,2 l

Třešňovice z Palírny Kuželov je velmi jemný a ušlechtilý destilát s charakteristickou výraznou sladkou vůní a chutí těch nejlepších třešní z odrůdy Giorgia. Tato aromatická a sladká odrůda, která byla vyšlechtěna v Itálii se pěstuje v sadech poblíž lihovaru Kuželov. Nejen z tohoto důvodu byla tato odrůda vybrána pro výjimečný a ušlechtilý destilát, do kterého přenesla své nejlepší přednosti a charakteristickou vůni.

Třešňovice, višňovice a meruňkovice svou jemností a výjimečnou vůni je často vyhledávaná a oblíbená i u osob něžného pohlaví.

Veškeré použité ovoce na výrobu tohoto výjimečného destilátu pochází ze sadů ležících v chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty a blízkém okolí.

Proces destilace probíhá na originálním a dnes skutečně unikátním dvoukotlovém destilačním zařízení, čímž je zajištěna skutečná originalita tradičního čistého kvalitního slováckého destilátu.

Doporučujeme: Námi doporučovaná teplota podávání a skladování je od 10 – 18 °C. Není nejmenší důvod naše destiláty chladit nebo dokonce vymražovat!

Dostupnost
Neznámá
Dostupnost více kusů max. do 7 pracovních dní
249 Kč
206 Kč bez DPH
Výrobce / značkaPalírna U Větrného Mlýna Kuželov
Země původuČeská republika
Alkohol50 %
Objem lahve0,2 l

V internetovém obchodě vina-rumy.cz platí zákaz prodeje alkoholu osobám mladších 18 let.